Cena biletu do Muzeum Bursztynu zależy od wieku i statusu osoby, która chce go zakupić. Dorośli muszą zapłacić 25 złotych za wstęp, natomiast studenci oraz emeryci mogą skorzystać z ulgowej ceny wynoszącej 20 złotych. W przypadku dzieci oraz młodzieży bilety kosztują odpowiednio 15 lub 10 złotych w zależności od ich wieku.

Ceny biletów do Muzeum Bursztynu:

Muzeum Bursztynu to jedno z najważniejszych muzeów w Polsce, które przyciąga turystów z całego świata. To właśnie tutaj można poznać historię bursztynu oraz jego znaczenie dla kultury i sztuki.

Jeśli planujesz odwiedzić Muzeum Bursztynu, być może interesuje Cię ile kosztuje bilet wstępu. Ceny są uzależnione od wieku zwiedzającego oraz formy płatności.

Dorośli mogą kupić bilety za 17 złotych przy opłacie gotówkowej lub 15 złotych jeśli zapłacą kartą lub przelewem online. Dzieci do lat 7 mają darmowy wstęp na teren muzeum, natomiast młodzież i studenci (do lat 26) muszą uiścić opłatę wynoszącą odpowiednio: 10 złotych za wejście gotówkowe lub tylko osiem – korzystając ze sposobu płatności bezgotówkowej.

Jednym z ciekawszych rozwiązań wprowadzonych przez Muzeum jest możliwość zakupienia specjalnego pakietu „bilety rodzinne”. W ramach tego pakietowego oferowanego rodzicom razem ze swoimi dziećmi możemy skorzystać ze znacznej obniżki cenowej – jedyne co trzymamy się kwota nieprzekraczająca piędździesiąt polskich groszy!

Warto jednak pamiętać o tym, że cena takiego biletu zależy od liczby osób, które chcą skorzystać z wejścia do muzeum. Im więcej ludzi w grupie, tym cena za osobę jest niższa.

Jeśli jednak planujesz zwiedzenie Muzeum Bursztynu razem ze swoim partnerem lub przyjacielem i nie potrzebujesz pakietów rodzinnych to warto rozważyć zakup karnetu na 5 lub 10 wejść. W przypadku takiej formy płatności możemy liczyć na znaczne obniżki cenowe – ceny wynoszą odpowiednio: 70 złotych (karnet pięciowstępny) oraz tylko sto dwadzieścia polskich groszy (karnet dziesięciokrotnego użytkowania).

Warto również wspomnieć o specjalnej ofercie dla szkół i przedszkoli. Dla tego typu instytucji można kupić bilety w promocyjnej cenie – jedyne co musisz uczynić to zadzwonić przed wybranym terminiem pod numer telefonu ogólnodostępny na stronach internetowych albo też wysłać wiadomość e-mail zawierającą informacje dotyczące ilości dzieci oraz opiekunów którzy będą je prowadzili.

Podsumowując, cena biletów do Muzeum Bursztynowego uzależniona jest od wieku osoby zwiedzającej oraz sposobu zapłaty za bilety czyli gotóweka albo przelew online/karta bankowa). Osoby korzystające np.: z jednego „rodzinnego” wejścia lub karnetu pięciokrotnego mogą liczyć na znaczne oszczędności w porównaniu do cen standardowych. Warto również pamiętać o specjalnych ofertach dla szkół i przedszkoli, które pozwalają na tanie zwiedzenie Muzeum Bursztynu w gronie rówieśników czy też podczas zajęć dydaktycznych z opiekunami.

Cena biletu do Muzeum Bursztynu zależy od wieku oraz rodzaju zwiedzającego. Prosimy o zapoznanie się z cennikiem na stronie internetowej muzeum: https://muzeumbursztynu.pl/ceny-biletow/. Zachęcamy również do zakupu biletów online poprzez stronę: https://www.patentmen.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here